Piękna figura i endorfiny

Kiedy zauważamy, że niespecjalnie się ostatnio ruszaliśmy, mamy już nie tylko kilka centymetrów za dużo w pasie, brzuch jest jakby większy, a całe ciało mniej sprężyste. Wówczas czas podjąć jakieś kroki ku temu, aby sytuacja się zmieniła. Nie ma na co czekać, tylko trzeba się wziąć za siebie, jak najszybciej. Im szybciej zaczniemy, tym szybciej będziemy wyglądać i czuć się lepiej.

Powinniśmy bowiem pamiętać, że regularne ćwiczenia fizyczne to nie tylko coraz to lepsza figura i kondycja fizyczna, ale także lepsze samopoczucie. Jak to możliwe? Otóż podczas ćwiczeń fizycznych nasz organizm wytwarza związki chemiczne, które sprawiają, że czujemy się szczęśliwi. Dlatego po przebiegnięciu kilku kilometrów lub po spędzeniu godziny na siłowni wpadamy w błogostan. Warto więc wypróbować to, jak najszybciej.

Dobrym początkiem jest wykupienie karnetu na siłownię. Każdy z nas znajdzie tam bowiem jakieś odpowiednie dla siebie sprzęty. Niezależnie od tego, ile mamy lat i jakiej jesteśmy płci, możemy szybko rozpocząć trening na siłowni. Już kilka tygodni regularnego treningu pod okiem profesjonalisty daje naprawdę oszałamiające efekty.

Warto opracować prawdziwy, racjonalny plan treningowy i się go trzymać. Będziemy z pewnością zadowoleni. Jeśli samemu ciężko nam się zmobilizować to możemy namówić przyjaciółkę lub kolegę, żeby chodzili z nami na treningi. Zawsze jest raźniej, kiedy idzie się we dwójkę, niż gdy samemu idziemy ćwiczyć w zimowe popołudnia.

Zwłaszcza kiedy zauważyłyśmy, że nasza przyjaciółka nie jest ostatnio zbyt wesoła. Zafundujmy jej wraz z karnetem piękną figurę i moc endorfin.

suplementy diety dla biegaczy sklep z łyżwami

Może Ci się również spodoba