moBILET

Z pewnością nie jednokrotnie stawaliśmy przed dylematem, gdzie tak właściwie kupić bilet na tramwaj będąc w obcym mieście. Podobnie, jak nieraz odchodziliśmy od zmysłów stojąc w długiej kolejce.

Takich biletowych przykładów można wymieniać bardzo wiele, bowiem stwarzają wiele problemów użytkownikom komunikacji miejskiej. Na szczęście sytuacja ta została opanowana właśnie przez aplikację mobilną.

Bowiem bez trudu można skorzystać z usługi moBILET, która bardzo szybko znalazła zastosowanie na wielu urządzeniach. Okazuje się, że dzięki instalacji nie ma już potrzeby stania w kolejce po bilet, a nawet więcej w ogóle go nie potrzebujemy.

Dzięki moBILET pasażer komunikacji miejskiej możne dokonać zakupu biletu elektronicznie. Wystarczy tylko z sprawdzić, które miasta zostały objęte aktywnością platformy, bowiem jeszcze nie wszystkie mają taką możliwość.

Warto podkreślić, że aplikacja ta obejmuje także płatność w strefie parkowania. Co jest dużym atutem, głównie ze względu za naliczenie opłaty za faktyczny czas postoju.

serwery dedykowane www.pol-argos.pl

Może Ci się również spodoba