Media społecznościowe na Wall Street

Osoby z młodego pokolenia wręcz nieprzerwanie korzystają z mediów społecznościowych. Siedząc w pracy zaglądają na Facebooka, słuchają muzyki i oglądają filmiki na Youtube lub tweetują. Ciekawostką jest fakt, że wiele firm finansowych znajdujących się na Wall Street blokuje dostęp do korzystania z mediów społecznościowych podczas pracy.

www.kwadrat.slupsk.pl

Blokowany jest Facebook, Twitter, strony z muzyką, a nawet prywatne skrzynki pocztowe. Dlaczego? Prezesi uważają, że od osób pracujących na stanowiskach w firmach na Wall Street oczekuje się pełnego zaangażowania. Ponadto należy wiedzieć, że w bankach inwestycyjnych taki zakaz korzystania z mediów społecznościowych uzasadniany jest regulacjami prawnymi.

Amerykańskie prawo mówi, że należy prowadzić ewidencję wszystkich rozmów biznesowych, niezależnie od tego w jaki sposób jest prowadzona korespondencja. Zatem trzeba rejestrować wszystkie poczynania w internecie młodych pracowników. Chodzi tutaj o to, aby nie doszło do ujawnienia ważnych informacji przy pomocy kanałów społecznościowych.

Naklejki foliowe https://booklet.pl/oferta/naklejki-i-vlepki-foliowe Drukarnia Booklet lokale-inwestycyjne.com.pl

Może Ci się również spodoba