Dłużej nie znaczy lepiej

Efektywny trening, który daje optymalne efekty i sprawia, że w perspektywie kilku miesięcy można wyglądać naprawdę interesująco, nie jest uzależniony od tego, ile godzin w miesiącu spędzimy z hantlami w ręku. Generalnie błędem jest myślenie, że im dłużej ćwiczymy, tym lepiej odbija się to na naszym ciele. Życie pokazuje, że czasem bywa dokładnie odwrotnie, a konsekwencje zbyt forsownych działań mogą być fatalne i nieodwracalne, dlatego warto zainteresować się ofertą trening personalny katowice.

Zamiast patrzeć na stoper z wolą, aby pokazał on jak najwyższą wartość, lepiej podejść do tematu fachowo i metodycznie. Nie warto udawać eksperta, jeśli się nim nie jest. Każda szanująca się siłownia zatrudnia instruktorów, którzy służą pomocą wszystkim zainteresowanym.

Dobierając odpowiednie ćwiczenia i realizując z żelazną konsekwencją plan treningowy, można naprawdę wiele osiągnąć. Czasami mniejszy, ale sensownie ukierunkowany wysiłek daje sukces. Również używane podczas ćwiczeń sprzęty nie mają prawa być przypadkowymi.

Wszelkich informacji w tym zakresie udzielą nam instruktorzy.

Ice Team www.4u-noise.org.pl

Może Ci się również spodoba