Ćwiczenia na szóstkę

Każdy kto nie może żyć bez wysiłku fizycznego i przynajmniej kilka godzin w tygodniu spędza na siłowni, by tam porządnie się spocić i zmęczyć na pewno co jakiś czas wraca do cyklu ćwiczeń na płaski brzuch, które profesjonalni trenerzy nazywają szóstką Weidera. Jest to zestaw dość prostych ćwiczeń, który w krótkim czasie pomaga wszystkim pasjonatom sportu wyrzeźbić tak zwany sześciopak, którego pozazdrości nie jedna osoba nie będąca z jakąkolwiek aktywnością fizyczną za pan brat.

Szóstka Weidera to ćwiczenia zarówno dla osób początkujących jak i dla tych trochę bardziej zaawansowanych. Trudność ćwiczeń rośnie powoli i systematycznie, w zależności od poziomu.

Chodzi przede wszystkim o to, by zrobić jak najwięcej powtórzeń. Niektórzy wykonują ćwiczenia bez żadnych przerw, dzięki czemu oprócz rzeźbienia ciała spalają także zbędne kilogramy, a przede wszystkim tłuszcz.

Co ważne, by ćwiczyć szóstkę Weidera nie trzeba ruszać się z domu, można wykonywać je nawet przed telewizorem, bowiem nie potrzebujemy żadnego specjalistycznego sprzętu.

Szkoła Fouette www.mniejznane.pl

Może Ci się również spodoba